Wycieczki rowerowe dla Wszystkich

Bezpłatne, dla wszystkich chętnych niedzielne wycieczki rowerowe ruszają w Łodzi z ul. Nowomiejskiej spod Zegara Słonecznego w Parku Staromiejskim (tzw. Park Śledzia)  Zbiórka uczestników o godzinie 9.00

KALENDARZ WYCIECZEK zobacz >> ]

Zebrania klubowe

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych działalnością ŁKTK oraz planujących wstąpić do Klubu na nasze zebrania . Zebrania klubowe odbywają się w każdy nieświąteczny czwartek miesiąca w siedzibie PTTK Łódź ul. Wigury 12A o godz. 17.00  [ zobacz >> ]

Relacje z imprez

Zapraszamy na relacje z imprez turystycznych: wycieczki rowerowe po Łodzi i łódzkim regionie, wycieczki rowerowe po Polsce, Europie i świecie, zloty i rajdy rowerowe ogólnopolskie i europejskie, itp. ...

[ zobacz >> ]

 

Kadra

Kadra Przodowników Turystyki Kolarskiej PTTK

 

Honorowi Przodownicy Turystyki Kolarskiej PTTK

Mirosław Jezierski nr 5749

 Marek Krawczyk nr 1781

 Jacek Siech nr 1134

 Eugeniusz Strzelecki  nr 170 - nieaktywny

  GAWROŃSKI Andrzej nr 4765

  GRABOWSKI Wiesław nr 1615

  URBANIAK Zenon nr 3330

 

Przodownicy Turystyki Kolarskiej PTTK - niepodlegający weryfikacji:

  1.  KRUPIŃSKI Bogdan nr 1862

  2.  SAPIŃSKI Jerzy nr 2717

  3.  SŁOJEWSKI Leszek nr 3305

  4.  JEZIERSKI Marek nr 6012

  5.  MAJCHERCZYK Tomasz nr 6013

  6.  KRAWCZYK Jan nr 6624

  7.  SZTAŃC Michał nr 7191

  8.  DOMAGALSKA-ŁABĘDZKA Anna nr 7190

  9.   NAWROTEK Franciszek nr 7131

  10.  ZASPA Adam nr 5941 

  11.  JĘDRZEJCZYK Piotr nr 6027A

Przodownicy Turystyki Kolarskiej PTTK - podlegający weryfikacji:

  1.  GRABARCZYK Rafał nr 7351

  2.  WALCZYK Jadwiga nr 7362

  3.  RZADKIEWICZ Aleksander nr 7504

  4.  LEONIAK Bartosz nr 7699

  5.  ILJIN Michał nr 7725

  6.  NIEDOMAGAŁA Mariusz nr 6030

Znakarze nizinnych kolarskich szlaków turystycznych:

 

1.  LEONIAK Bartosz nr 383-17
2.  SZTAŃC Michał nr 408-9
3.  KRAWCZYK Marek nr 409-10
4.  RZADKIEWICZ Aleksander nr 410-11
5.  GRABARCZYK Rafał nr 414-15
6.  KRUPIŃSKI Bogdan nr 415-16
7.  JEZIERSKI Mirosław nr 417-18
 
Instruktorzy Krajoznawstwa Regionu
 
1.  Mirosław Jezierski 2423R2020
2.  Tomasz Majcherczyk 2424R2020
3.  Michał Sztańc 2425R2020